ghepard Creative Commons License 2010.02.26 0 0 215
Hát az éremnek 2 oldala van. De van egy éle is, azon nehéz megmaradni. Ez az egyensúly. Ha gyengén csinálja az ember hat, de keveset. Egy bizonyos ponton hat a legjobban, ezt nehéz megtalálni. Azon a ponton túl meg már inkább rosszat csinál. Például akik huzamosabb ideig 100 Db feletti hangokat hallgatnak, azok károsodást szenvednek. A rezgés túl erős és sok, hogy a kirezgett anyag természetes úton távozzon. Tovább benntmarad és Oxygén híján bomlásnak indul. Azt valahogy meg kell érezni, hogy hol az a pont - kisérletezgetésekkel.....

Igen, a kilégzés a fontos. Az fontosabb, mint a belégzés. Ha az ember fuldoklik, akkor még többet akar beszívni - és ez a bibi. 1974-ben, mikor egyszer azt hittem, hogy már nem fogom tudni magamba szívni a levegőt, kimentem az udvarra és ott arra gondoltam, hogy mi lesz ha a fordítottját fogom nyomni. Tehát nem beszívni fogok sokat, hanem kifújni a végletekig. Kíváncsi voltam,hogy akkor hogyan fogok köhögni. Hát sehogy, mert már nem volt mivel. Na akkor aztán így próbálkoztam és sokkal jobb lett egycsapásra a dolog. Később ennek a tudományos magyarázatát is olvastam, valami ukrán orvos......

Na akkor majdnem egyforma utat jártunk meg a gyógyszerekkel.

Igen, minden a fejben dől el. A gyógyszer lehet akármilyen hatásos, az nem a test tudománya lesz, hanem a test tudományának kicseszése. De készít ellen ellenanyagokat, mint minden idegen ellen - és később már erősebb, újabb kell. És nincs megállás, mert a test tudománya egyre csak nyengébb lesz.......

Igen, ha rászánod magad, szívesen elbeszélgetek veled itt a fórumon, és mással is. Több fej többet tud, többre jöhet rá. Meg egy embernek nem lehet minden baja. Egypár topikban már szinte azt kívánták, hogy mondjuk valami nagyon komoly bajom legyen és ha meggyógyulok belőle, akkor dumálhatok ilyen baromságokat...... Volt nekem elég. Most nagyon jól érzem magam már évek hosszú során. Azt próbáltam magyarázgatni, hogy vajon miért...........

A súlyom már kb 1987 óta egyforma, olyan 93-95 kg (193cm magas vagyok, és az idén leszek 58 éves). Mindenki aszongya, hogy sovány vagyok. A csontjaim nagyon tömörek lehetnek. Olyan 75-77 kg voltam egész 1979-ig. Akkor a kicsi miatt (mert az asszony otthon maradt) még egy melóba jártam éjjelezni ráadásként. Tehát éjjel is ettem, amitől 3 év alatt 13 kg felvettem. Nem tudtam, hogy miért, mert ott még többet mozogtam, mint a focin. Aztán 20 évre rá megtudtam, magyar tudósok magyarázatából is....... Mikor már nem jártam éjjelezni, még 5 évig ment fel lassan a súly, aztán megállt......... Nincs semmi súlyfeleslegem...

Hát valamit csinál, de azt hiszem inkább a hang melegít. Jobbára csak november elejétől március közepéig szoktam sokkal többet hangoskodni és kisérletezgetni ezzel azzal. Aztán jön a kerti meló, ami sok gondolatomat elvesz, mert mindent sajátkezűleg csinálok, permetszer és műtrágya nélkül.......

Nekem mindegy milyen nap van, mindegyiknek örülök. Nagyon szeretem, mikor esik, vagy havazik. Akkor kinnt lenni különös élmény, szeretem, mikor esik rám az eső vagy a hó.........
Előzmény: Semmisem (214)