ghepard Creative Commons License 2010.02.25 0 0 210
Hát nekem biztos, hogy jó - érzem a belső erőt, ami segít. Nincs mit köszönni, ha valakit érdekel a dolog, szívesen megosztom tapasztalataimat. De a melót mindenkinek magának kell préselni a testbe. Valahogy úgy mondanám, hogy ezt tanítani nem igen lehet - ezt tanulni kell állandóan (tehát gyakorolni, gyakorolni, használni, használni stb), s akkor lesz eredmény is talán......

Jól gondolod, a hang felfokozza a nyáltermelést. És ha csak lenyeled már akkor is forog benned. Lejut a gyomorba és az ellenanyagok meg a többi megint átjárja testedet. Én gyakorlatiag nem is iszom vizet, folyadékot (persze a foci után lemegy majd 2 liter). Elég a zöldség, gyümölcs stb nedve. Direkt folyakékot nem is kíván a testem. Meg lehet kopogtatni is az alsó és felső állkapcsot is, hogy elinduljon a nyáltermelés. Ha gurgulázni akarok, akkor valahogy vákuumot igyekszek csinálni a szájüregben és ez szinte kihúzza a nyálat a mirigyekből. 1 mp és már jön is, 2 mp gurgula egy kis hátrafejbiccentéssel. Senki se vesz észre semmit sehol.

Hát én rakok rá, például ha lenyúznak a focin, ha nem elég jöhet a vizelet is (az még erősebb). Régen azonban nem sokat segített, mert az immunredszerem nem volt a magaslatán. De az utóbbi években igencsak megiramodott. Már semmit se rakok sebeimre, lassan olyan leszek, mint a krokodíl (annak egészen csodálatraméltó az immunrendszere) ..... :))

A tested belülről fog rendbejönni kifelé. Tehát először a tüdő, szív, az ereknek kell rendbejönni, hogy egyáltalán eljusson az Oxygén minden sejthez. Egyre jobb lesz és végül ott se hűlsz le nagyon, ahol régebben megfagyott a testrészed. Hát én akkortájt nem nagyon figyelgettem, hogy hány tized fokkal melegebb a lábam. Egyszercsak észrevettem, hogy a téli cipő valahogy nagyon meleg lett. Azóta nem is hordok. Egyszercsak nem kellett a kesztyű sem. Később a téli bicajozás is ment kesztyű nélkül, ami azelőtt kesztyűben is katasztrófa volt (még a kulcsot se tudtam kivenni utána a zsebemből annyira meggémberedtek ujjaim)....... De egyszer vittem magammal hőmérőt, hogy tényleg melegszem-e. 36 fokról pár perc alatt felment majd 39-re a hónaljam......
Előzmény: Semmisem (208)