szerzso24 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 180

Ahogy az előző hozzászólásban is írtam, össze sem tudom hasonlítani a bánásmódot. Ketten foglalkoztak végig a gyerekkel, csináltak egy nagyon alapos hallásmérést, illeszték készítés előtt és után is belenéztek a fülébe, még a dobhártya állapotát is megnézték. Készségesen válaszoltak minden kérdésünkre, és mint ahogy az imént írtam, kapunk egy nagyon modern készüléket. Tavaly nagy kínlódásra próbára megkaptuk Debrecenbe is a Phonak Naida készüléket, de annyi volt hogy ideadták, aztán döntsd el kell - e vagy nem. Na persze 700.000.-Ft-ért, mert a kihordási időn belül nem adnak csak pénzre. Mondanom se kell, hogy nem volt elég a két hét rá hogy el tudjam dönteni. A gyerektől semmilyen visszajelzésre nem számíthattam, csak megfigyeltem. Itt Pesten ők is aktívan részt fognak venni a döntésben. Ajánlottak mégy egy másik készüléket is, ha esetleg ez nem válik be. Nekem már az is megérte az utazást, hogy emberi hangon beszéltek vele. Most egy picit jobban is vagyok, reménykedem hogy jobb lesz, mert sajnos eléggé megviselt ez az állandó küzdelem.

Jövő csütörtökön megyünk ismét, akkor kapjuk az új készüléket is, majd mesélek a tapasztalataimról.

 

A rádióban hallottunk egy riportot vasárnap, abban mondták, hogy van Pesten egy alapítványi iskola, ahol kifejezetten diszfáziás gyerekeket fejlesztenek. Nem tudsz esetleg erről valamit? Annyit hallottam, hogy most márciusban lesz nyilt nap és szeretnék elmenni.

Holnap megyünk beszélgetni a magánszurdopedagógussal. Majd leírom ő mit mondott.

Előzmény: .Ditta. (174)