diastole Creative Commons License 2010.02.17 0 0 3421
1. Kételkedni mindenkinek jogában áll - nekem viszont a világon semmi hasznom abból, ha kazánfűtő létemre orvosnak adom ki magam. Az idézett kérdésfeltevésnek (egy barátom miatt történt !) semmi köze a valósághoz. Oka volt, amit nem szeretnék itt mesélgetni.
2. Ha elolvasod az orvosi tárgyú hsz-eimet, nem hiszem, hogy erősödne a meggyőződésed, hogy laikus vagyok.
3. Interneten az ember csak tájékoztató jellegű dolgokat ír le - ezt követeli meg az etika. Minden esetben és is csupán ennyit tettem - hangsúlyozva, hogy az illető miért keresse fel háziorvosát, vagy szakorvost.

A jószándék úgy tűnik kevés. A bizalom meg ugye nincs, mert olvastál valamit, aminek a miértjét nem tudod. Úgyhogy - minden eddigi jószándékomat szépen félreteszem - mert bizalom nélkül értelmetlen. Csak még valamit . Egy másik topikban képbe jött egy dr. ....... - nevű nick és amikor írtam neki, mint kollégának, én azonnal tudtam, hogy nem orvos az illető. Aztán be is vallotta, mondván, hogy ő ilyen "Nickorvos". Oké. Ilyen is van. Én viszont nem ilyen vagyok, de nem fogom bizonygatni.
Előzmény: NIL (3419)