adrienne1313 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 7471

Sziasztok!

 

Kipakoltam a szekrényemből a nyári ruhákat, amik nem jók rám, mert csak a helyet foglalják:

 

 

 1. Sancred szürke batikolt nyári ruha, nagyon szép nyakrésszel, hátul kötővel, oldalt kb. térdig sliccel. Jó állapotú. Mérete: L-es, de inkább M-esre való. Mellben elég szűk, kisebb méretre ajánlom. Ára: 800.- + pk.

 

 

 2. Zöld gombos ruha, hátul kötővel, oldalt sliccel, csillogó díszítéssel. Hibátlan, gyakorlatilag teljesen új. Mérete: M-es. Mellben elég szűk, kisebb méretre ajánlom.  Ára: 800.- + pk.

 

 

 3. Zöld nyári ruha, oldalt sliccelt, nagyon szép szabású. Szinte új. Mérete: L-es, de szerintem M-esre is jó. Ára: 800.- + pk.

 

 

 4. Drapp színű vászonruha, derekán kötővel állítható, hátul kb. térdig sliccelt. Szép állapotú, keveset használt. Mérete: XL-es cimke szerint, de kisebb, kb. M-L-es. Ára: 800.- + pk.

 

 

 5. Sancred kék hosszú ruha, vállpántja állítható, hátul kb. térdig sliccelt. Az egyik kedvencem volt, kismamaként is tudtam hordani az első pár hónapban. Nagyon szép állapotú. Mérete: L-es. Ára: 1200.- + pk.

 

 

 6. Szürke kantáros miniruha. Szép állapotú, alig használt. Mérete: M-es. Van belőle egy L-es is, az használtabb. Ára: 800.- + pk. (az L-es: 500.- + pk.)

 

 

 7. Rózsaszín virágmintás pamutruha, rugalmas anyagú, mell részén szabott. Jó állapotú. Mérete: kb. M-L-es. Ára: 800.- + pk.

 

 

 8. Pasztellsárga ruha, nagyon szép fazonú, hátul zippzáras. Szinte új, nagyon szép állapotú. Mérete: kb. M-L-es. Ára: 800.- + pk.