*Babi* Creative Commons License 2010.02.09 0 0 7616
Szia Lászy!

Most olyat olvastam amiről még nem tudtam eddig, pedig már alaposan átböngésztem a netet „mókusügyileg”. Mennyire komoly ez a „hormonális gondja lehet” ha nem tud párosodni egy lánymóki? Mi nem terveztük, hogy Spurcsinak kismókijai legyenek részint mert nem vagyunk tenyésztők, nem értünk a babamókik ellátásához – gyógyításához - etetéséhez stb… mert ugye gondok lehetnek bármikor. Meg Spurcsit is féltem, itt Dunaújban nincs olyan doki akit egy ilyen probléma esetén riasztani lehetne, mire meg felérnénk Pestre ……

Tehát a „lehet” az nem jelenti azt hogy lesz is ugye? Ha igen hogy lehet észrevenni? Ez minden egyes füttyös időszakra vonatkozik? Ha egy mókinak hormonális gondot okoz akkor elég egy esetleg két alkalommal „babázni” vagy minden fütyüléskor szükséges? Más megoldás esetleg? Bocsánat ha túl sok butának tűnő kérdést teszek fel de nem volt ismert számomra ez a probléma. Első szempont, hogy Spurinak jó legyen, de nem szeretném (ha megoldható) szaporítani a kismókik amúgy is bő választékát, meghagynám ezt a feladatot a tenyésztőknek, elvégre ők értenek hozzá, én nem. J

Szia Bori

Előzmény: Lászy (7614)