szőrmók Creative Commons License 2010.02.07 0 0 16444
Viszont a benzin egyetlen jó tulajdonsága az hogy büdös. tehát igan nagy eséllyel megérzed mielőtt akár 1 liternyi is kiömölne. Akkor elmondom mi történt velem.Hinárt irtottam egy maszek halastavon .Ez a fenéken huzható vágóeszközt jelent ami lánccal volt kikötve a fartükrön lévő bikához. Az egész felszerelés : a motor a csónak minden hirtelen lett összeállitva ehhez a munkához ,előre hozott slusszgomb nem volt és griffről volt a kormányzás is. A szerkezet leakadt és tartósan nagy gázon próbáltam felszakitani a fenékről.Egyszercsak a motorból égő benzin kezdett folyni a vizre és az ott tovább égett a viz tetején.Persze előre ugrottam a hajó orrába mert a lángok a motor fölé értek és a motor oldalán van a gyári slussz gomb és a lángok miatt nem értem el.. ( Crescent 18) Végül a mericskével locsolva a motort sikerült valami gyujtászavart csinálni amitől leállt a motor. A benzinfolyás megszüntével a lángok szinte azonnal ellobbantak. A hibát az amüanyag T törése okozta ami az AC után a két porlasztónak osztja szét a benzint.A motor persze egy porlasztóval is megy.
Előzmény: GPS (16441)