Gabesz.77 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 747
Szia,

letöltöttem a KD-t (igaz angol nyelvű) de megmondom őszintéén most nagyon nem megy, kicsit megfáztam úgyhogy nincs erőm/türelmem ilyen "szofisztikált" dologhoz :) (pláne hogy mire rájövök mindenre) meg most a tapétát szedem, csempét verem stb a lakásban.

de ha neked ez csak pár begyakorolt kézmozdulat a kitchendraw-ba egy konyha összedobása akkor kíváncsi vagyok az ötletekre elképzelésekre, de mivel a konyha elég kicsi a variációk száma gondolom véges. (igaz én soha nem terveztem még és eddig se nagyon figyeltem mi hogy van egy konyhában valószínűleg sok dolog elkerüli a figyelmemet) De nagyon nem is akarok sokat szüttyögni a dolgon ** az idő sürget. Elektromos sütő/főzölap, alulfagyasztós hűtő+ kéttálcás mosogató...

a méreteket lásd a mellékelt képeken. 270x200*x (300 cm magas)
ez csak egy hevenyészett egyszerű programból ollóztam ki a konyhában a bútorok csak be vannak dobálva a rend kedvéért, amikor csináltam még a lakás se volt meg (nem kell figyelembe venni az elhelyezkedést, mosogató gép meg nem is lesz)

ott van egy villanyóra az egyik rajzon látszik, na sajnos ép ezért az ablak előtti rész csak *170 cm a többit elfoglalja villanyóra gáz stb (csak ez a 3d- nem tudtam megcsinálni). A 3D-n remélem látszik hogy ott le lesz bontva végig egy fal "L" alakban és azon lesz majd valami pult szerűség (csak 3D-ban nem volt ilyen opció mármint pultnak). Először teljesen leakartam bontani hogy tágasabb teret kapjak de aztán gondoltam így még jobb mert ugyanúgy kitágul a tér de lesz valami kis asztalocska stb. amihez reggel este odalehet huppani és bekapni a reggelit stb. Sajnos az ablak magasság/kiosztás adott a társasház miatt úgyhogy azon a részen csak olyan 80 cm lehet a pultmagasság...

szóval ha tudsz valamit mutatni legalább csak bútor elhelyezés terén szívesen fogadnám, aztán ha én is jobban leszek majd játszogatok a programmal

thx

(** lehet most valami mutatsz/mutattok és akkor kész passz úgy lesz. Kb a taposóval, csempével is így vagyok leszek, bementem múltkor egy csempeáruházba na mondom ebből a több tucat különböző márka több tucat típusából egy hétig is ellehetne kolbászolni válogatni, tudtam hogy valami mediterrán hangulatot szeretnék mind konyha mind fürdő, úgyhogy a külföldieket hamar kirostáltam (támogassuk kis-hazánkat címszóval) végül is lehet Gamma kerámia (nagyon szimpatikus) esetleg Zala lesz, de majd még élőben megnézem újra. És ugyanilyen hozzáállással maradunk az Alföldi cuccoknál, választék és minőség is korrekt sztem. )

konyhakonyha 3D
Előzmény: diamac (716)