Axióma Creative Commons License 2010.01.31 0 0 667
Konyhai sorrend is borul, meg a kotelezo pultresz sincs meg a mosogatas es fozes kozott (feldolgozas, nagyon min. 60 cm, de inkabb min. 80). Ha a sarok fele megy a mosogato, akkor egybol van. A levagott pultreszen meg plane semminek nincs helye, hacsak a szekrenybol igy szamuzott mikronak nem...
Lehet, hogy tetszetos (nekem nem igazan, de az mind1), de praktikumot is figyelni kene, meg az okosok altal kitalalt okolszabalyokat (nem en, hivatalosan nem is tanultam, csak mar olvasgattam parszor: tarolas/hutes -> tisztitas (mosogato) -> feldolgozas -> fozes -> mosogatas. A feldolg. nelkul haromszog, es ezt jarja le ezerszer a haziasszony fozes kozben. Ha a feldolgozas fele atmegy a kiesett pultreszre, meg tobb rohangalas. Bar egyebkent jobbkezeseknek balrol jobbra ez a sorrend.
[Az en konyham se teljesen jo pelda, mert a huto kiment az etkezobe... de en nem is fozok sokat, viszont a hutot meg rengetegszer hasznaljuk eveskor hideg reggeli/vacsora, ugyhogy sztem osszessegeben nem is annyit rontottunk rajta.]
Előzmény: boxer-gs (664)