bigbuttmania Creative Commons License 2010.01.29 0 1 5693
A lencsét halszem optikának hívják, középről körkörösen nagyit kifelé. Sok olyan kamu oldal van ahol ezzel fényképeznek átlagos seggü nőket, hogy nagyseggünek tűnjenek. A görbült térről és az aránytalanságról könnyen fel lehet ismerni. Azért irigylésre méltó a halak látása, nekik minden nő nagyseggünek látszik. A Bangbros.com oldal képei filmjei mind így készülnek, élenjár a kamuzásban. Ha még így is kicsi a segge a csajnak akkor jöhet még egy kis photoshop is,hogy kerek legyen a történet. A túlsúlyos nők pedig ha főleg seggre,csípőre,combra hiznak, a felsőtestük pedig jóval kissebb akkor nekem bejönnek.Szóval nálam az erősen körte alakú nő a nyerő. Ha megnézted ilyen képeket is raktam fel. Bár az már más kérdés,hogy az ágyon kívül hol vállalnám még fel. De olyan nő semmiképp sem kellene aki fölül is hatalmas. Köszi a gratulációt! Raktam még fel képeket a páromról,de ha visszanézed a régi hozzászólásaimt találsz még képeket bőven. A képek egy Sony Ericsson k750i telcsivel készültek,vakku nélkül, trükközés nélkül. A naturál híve vagyok.
Előzmény: toystory (5691)