ghepard Creative Commons License 2010.01.27 0 0 102
Kedves Mirdad,

igen, majd írok, ha van rá ember aki elolvasná. Most felkértek, hogy azokról a színekről írjak. Még színesben is képesek kinyomtatni, mert egyébként fekete fehér újság - a cseh és szlovák TeXesek újságja. Le kell írnom mindent, hogy csináltam, miért ez az stb. Ez a szemmel kapcsolatos. Ott is sokat segít a hangom. Most meg nagyon sokat fognak a színek, minden várakozásomat felülmúlta. Azok is frekvenciák, rezgések. Minden szín más frekvencia, más hullámhossz, más rezgés. Mi meg egész életen át fekete betűket olvasunk fehér papíron vagy néha fordítva. Az kb annyi, mintha egész életen át ugyanazt ennénk mindig - például mindig csak krumplit. Lehet 25 évig se élnénk...

Már írtam, hogy hogyan működhet a hang. Minden máshogy rezeg és a határokon így nagy lesz a súrlódás. Na és itt jön, hogy mi hathat még. A súrlódás miatt mágneses tér generálódhat az anyagok között, sejti, molekuláris vagy atomi alapon is. Ez nagyon kicsi, kimutatni se lehet sehogy. Kívülről bevinni se lehet, de ha ott bent mozognak egymáshoz viszonyítva, akkor kialakulhat mindenhol valamilyen erőtér. Ez meg védhet, vagy kitaszíthat. A Földet is védi a magnetoszfére. A bajos körül más lesz és ki lesz taszítva lehet. Ezt el tudom képzelni, semmi gond. Így is lehet. Bizonyítani, vagy megcáfolni se nagyon lehet........
Előzmény: Mirdad (100)