jewel1979 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 46
hát nem jött össze az olimpia, negyedik lett csak :( Most már nagyon nézni sincs kedvem a programot.
Akit érdekel, itt a két programja:

rövid program:

http://www.youtube.com/watch?v=UNweTvOwfAM

kűr:

http://www.youtube.com/watch?v=lqBfWe79bn4
Előzmény: fridzsimen (45)