jewel1979
2010.01.26
|
|
0 0
46
|
hát nem jött össze az olimpia, negyedik lett csak :( Most már nagyon nézni sincs kedvem a programot. Akit érdekel, itt a két programja: rövid program: http://www.youtube.com/watch?v=UNweTvOwfAM kűr: http://www.youtube.com/watch?v=lqBfWe79bn4 |
Előzmény: fridzsimen (45)
|
|