tammia Creative Commons License 2010.01.26 0 0 7321
 

sziasztok,

 

lenne pár eladó bútorunk, nem csak gyerkőcös, beteszem ide is, mert ha valakit érdekel, akkor a héten el kell vinni, fotót teszek 1-2 óra múlva.

 

1. Ceruzás gyerekbútor (Memerinek elsőbbsége van rá)

2 álló polc, 2 fali polc, 1 állófogas, 1 falifogas (zöld-kék-piros-sárga) összeállításban. Elsősorban szettben szeretném eladni. Irányára: 15.000,-

 

2. Sarok ülőgarnitúra, oldalán két puffal, 5 színben hozzáillő párnával. Régebbi darab, de hibátlan, nem szakadt, nem gödrös, nem nyikorog, nagyon kényelmes, de helyhiányunk van. Ki kell takaríttatni (erre most nekem nincs időm) és egy helyen van egy 2 ft-os nagyságú luk (az ülőrész oldalán, néha még nekem is keresnem kell hol van). Franciaágy méretűre kinyitható, két nagy ágyneműtartóval. Alapszíne a drapp, és kék-piros-zöld pasztell színekkel tarkított. Majd fotózom és mérem ezt is. ??? Ft

 

3. Fekete forgószék. Abszolút használható, erős takarítás ráfér, karfa nélküli. 2.000,-

 

4. Fenyő gyerek/felnőttágy: 90x200-as fekvőfelülettel. Ágyráccsal, szivaccsal, kék színű szivacsvédő huzattal és 2-3 gumislepedővel adom. Ára. 15.000,

 

Az ülőgarnitúrára még nem találtam ki árat, ajánlhattok rá ti is. Újonnan kb 200 lenne, de ugye használt meg sürgős lenne az elvitele is. A lényeg, hogy legkésőbb jövő hét elején el kéne vinni, mert hozzák az újat és nem tudom kerülgetni.

Állatunk nincs, szőrmentes a lakás és dohánymentes is.

A bútorok Székesfehérváron vannak. Az ülőgarnitúra szállításában nem tudok segíteni, de a többi megoldható.