lizadogy Creative Commons License 2010.01.23 0 0 46
Szia!

Köszönöm a visszajelzésedet!Nagyon sajnálom a kutyusodat!!!Kevés ilyen szerető gazdi van a mai világban!Az biztos,hogy nagyon sokat segítettél a döntésem meghozatalában!Nem fogadtam el a kemoterápiás kezelést!Ahogy te is ajánlottad,humánusabb módszert alkalmazunk!Flavin kapszulát kap + béres cseppet c vitaminnal!Havonta csináltatok teljes vérképet,ami nagyon sokat javult!
Tegnap viszont felfedeztem az oldalán egy dudort,ami nem tudom,hogy alakult ki,de az biztos,hogy elötte nap még nem volt ott!(minden nap alaposan átvizsgálom!)Ma viszem megmutatni,nagyon remélem,hogy valami izomhúzódás áll a háttérben!Ezt leszámítva,minden rendben van vele,eszik jó kedvű,mozgékony!
Ennek ellenére minden nap úgy kelek és úgy fekszem,hogy nem tudom mire számítsak!
Bízom benne,hogy még sokáig velem marad,de nagyon félek attól a pillanattól,amikor búcsuznom kell tőle!!Ezt azért írtam le neked,mert nagyon sokan nem értenek,és betegnek tartanak!Nem értik ezt a túlzott ragaszkodást!Köszönöm válaszod és,hogy foglalkoztál velünk!!!!!!!