tibor200 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 15
Köszi sejtettem, hogy javíttatni nem érdemes , mostanában ez a tendencia érvényes nagyon sok mindenre. Görgőt megpróbálom megtisztítani, meg utánajárok hátha ki tudnám magam cserélni az elöregedett gumit.
Előzmény: tibor200 (8)