tibor200
2010.01.22
|
|
0 0
15
|
Köszi sejtettem, hogy javíttatni nem érdemes , mostanában ez a tendencia érvényes nagyon sok mindenre. Görgőt megpróbálom megtisztítani, meg utánajárok hátha ki tudnám magam cserélni az elöregedett gumit. |
Előzmény: tibor200 (8)
|
|