Balogh Tímea Creative Commons License 2010.01.22 0 0 2334
Üdv Mindenkinek!

Mi is jártunk pár hete a virágvölgy lakóparkban, a következő a tapasztalat:

Ha jól emlékszem Andrea volt aki azt írta, hogy a legolcsóbb kazán került beépítésre, de ez aligha igaz, mert minden lakásban immergas kazánok vannak, aki kérte és kifizette a különbözetet annak tárolós kazán került be. Személyesen beszéltünk a generálkivitelezővel, és az építésvezetővel ( aki nem portás volt, hanem regisztrált felelős építésvezető ), és korrektek voltak, elmondták, hogy sajnos az első épületeknél volt csúszás, és ennek két oka van: 1, az első beruházó aki őket megbízta más építkezéseken megcsúszott, és ebből ki kellett szállniuk, de azóta átvette egy másik beruházó, és az átadás idejére (2hónap) gyakorlatilag leállt a munka, de amint rendeződtek a dolgok folytattak mindent tovább. 2, a terület egy teljesen új parcella volt utcák és közművek nélkül, és a házak már hónapok óta készen voltak, mire a gázt be vezették (ezt mi is ellenőriztük, illetve már ott lakók is megerősítették) . Az, hogy hány darab ház van megépítve, az attól függ, hogy mennyit adnak el, ahogy van szerződés egy házra és az időjárás engedi már csinálják is. Mindent rugalmasan intéznek, azt mondod, hogy ide kéred a falat, erre nyíljon az ajtó, itt legyen a konnektor, akkor ott lesz, nem problémáznak rajta. A szerelvényekre vonatkozó kérdést én is feltettem, azt válaszolták választhatod azt amit ők adnak, választhatsz olyat amit amit te szeretnél, és akkor te veszed meg, és viszed oda a szerelőnek, és a be nem épített szerelvény árát levonják az árból. Akár úgy is megveheted a házat, hogy teljesen üres, és akkor te csináltatsz meg mindent a saját szakembereiddel. Normálisak voltak, nem dicsérték magukat halára, és azt is elmondták, (mert megkérdeztük) hogy sajnos a közmű és egyéb csuszások miatt az alvállalkozóknak is csúsztak a kifizetések de hamarosan utolérik magukat, a következő házakon már nem is lesznek csúszások, hiszen a közművek már elkészültek.

Szerintem az elkészült házak jó színvonalúak, és jó elrendezésük. A környék és a közlekedés is jó, legfeljebb a szomszédokat kell megválogatni:)
Előzmény: gagarin111 (2328)