tibor200 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 8
Sziasztok

Nekem Samsung ML-2010-esem van .
Mindig megakad a lap benne , kiírja hogy festékszalagnál elakadt a papír. Kb 10cm re húzza be aztán megáll kb 20 próbálkozásra viszi csak át. Belenéztem a papírt úgy továbbítja, hogy középen van egy 2-3-cm széles és 4-5cm átmérőjű gumihenger ami el lehet öregedve mert repedések vannak rajta. Lehet hogy ez lehet a hibája ? Valószínű ez húzza be a lapot --gondolom én. Aztán mikor nem tudja behúzni mindig a lap elején , ahol húzza kicsit meggyűri.