Zölduborka Creative Commons License 1998.06.01 0 0 51
Hello Mallory!

Gratulalok a kutyushoz! Mi lett a neve?
En is csak annyit tudok mondani, hogy ha iskolaba szeretned vinni, nem artana mar most azokat a vezenyszavakat hasznalni, amit majd ott kell, valamint a legfontosabb a kovetkezetesseg es hogy mindent szivbol es szeretettel, de hatarozottan csinalj es meglatod, a bloki meg fogja halalni.

Nekem egy vizslam van es amikor Cowboy irt a sajatjarol, hat az olyan volt, mintha az enyemrol irt volna, csak azzal a kulonbseggel, hogy az egyem az akkor is azt csinalja, amit mondok, ha egy egesz macskacsapat vonul az orra elott (peldaul a jardan mindig megall magatol es csak akkor megy at az uttesten, ha en is odaertem es engedem).
A "seta" szo az nalam is a veszelyes szavak koze tartozik, mert ha meghallja akkor nincs az az isten, hogy valaki le ne vigye.
O se nem vesz fel semmit a foldrol, es nem is fogad el senkitol semmit.
Az elozonel azt a modszert alkalmaztam, hogy egy baratommal (ez azert fontos,hogy vele es nem en,mert a kutya igy nem erzi az en szagomat a kajan es igy nem fog osszezavarodni, hogy most eheti azt amit tolem kap vagy nem) elszorattam egy par parizsidarabkat
es amikor fel akarta venni, egy ujsaggal racsaptam a combomra egy eroteljes FUJJ kisereteben.
A masodiknal pedig ugyanez az ismerosom kinalta a kutyat es amikor el akarta fogadni kapott tole egy maflast.A masodik pofon eleg volt arra, hogy soha senkitol ne fogadjon el semmit (ehhez azert tudni kell, hogy a vizsla nagyon erzekeny az eroszakra es eleg csak csunyan ranezni es mar tudja is, hogy rosszat csinalt).
A vizsli szerintem egy nagyon okos, konnyen tanithato es szofogado fajta, de azert van egy nagy hibaja: szerintem hazorzesre teljesen alkalmatlan.

Udv.

Ubi