adrienne1313 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 7239

Folyt.köv:

 

 

 15. Cloud márkájú barna téli kabát. Van hozzá levehető kapucni is, én enélkül hordtam, viszont amikor a fénykép miatt vissza akartam tenni, nem sikerült, lehet, hogy zippzárt kell benne cserélni. Szép állapotú. Mérete: L-es cimke szerint, de inkább M-esnek felel meg. Ára: 2500.- + pk.

 

 

 16. Sötétbarna szatén nadrág, dereka normál, szára egyenes fazonú. Az anyaga nem az a nagyon vékony, kicsit vastagabb. Szép állapotú, hibátlan. Mérete: 38-as. Ára: 1500.- + pk.

 


 

 17. Új, cimkés Cherokee fekete mélyülepű pamut nadrág. Dereka és alja széles gumis, nagyon rugalmas és kényelmes. Mérete: S-es (cimke szerint 11-12 éves). Ára: 1000.- + pk.

 

 

 18. Catherine colletcion sötétkék anyagában virágmintás miniszoknya, szép állapotú, nagyon keveset használt. Mérete: 40-es. Ára: 800.- + pk.

 

 

 19. Új, cimkés bézs színű átlapolós pamut felső, 3/4-es ujjú. Mérete: 42/44-es cimke szerint, de kisebb, kb. 40-es. Ára: 800.- + pk.

 

 

 20. Fekete rövidszárú csizma, nagyon szép állapotú, szinte új. Az orra sincs lerúgva. Belül vékony béléses. Mérete: 38-as. Ára: 2500.- + pk.

 

 

 21. Venturini márkájú magas sarkú, hegyes orrú, nagy csatos cipő. Szép állapotú, keveset használt, szinte új. A sarka nem túl magas, nagyon kényelmes. Az egyik cipő orrán van egy vékony karcolás, nem feltűnő és nem túl mély. Mérete: 38-as. Ára: 1500.- + pk.