adrienne1313 Creative Commons License 2010.01.18 0 0 7233

Sziasztok!

 

Kipakoltam a szekrényemet, van egy halom ruhám, ami már nem jó rám, mindegyik használt, de jó állapotú.

Az árakhoz plusz postaköltséget számoljatok, mert vidéki vagyok.

Pataporcnak elsőbbsége van a ruhákra! :)

 

Ezek mind 500 Ft-osak:

 

 

 1. Sötétkék színű szövetnadrág, magasabb derekú, de nem az a kifejezetten magasított, a szára pedig csőszárú, de nem feszül. Mérete: 42-es cimke szerint, de kisebb, kb. M-es lehet.

 

 

 2. Claudia márkájú fekete szövetnadrág, anyagában bordázott, normál derekú, szára egyenes fazonú, nem szűk, de nem is bővül. Mérete: XL-es.

 

 

 3. Modena márkájú fekete szövetnadrág, anyagában bordázott, normál derekú, nagyon enyhén bővülő szárú, nem trapéz. Néhány apró szálhúzódás van rajta, de nem vészes. Mérete: M-es.

 

 

 4. Fekete szövetnadrág, normál derekú, enyhén bővülő szárú. Mérete: kb. M-L.

 

 

 5. Sötétszürke düftin nadrág, Dromedar márkájú. Nagyon rugalmas és meleg az anyaga. Dereka normál fazon, szára egyenes, alul két oldalt picit sliccelt, kb. 3-4 cm-en. Mérete: M-es.

 

 

 6. Zöld szövetnadrág, nagyon különleges fazonú, imádtam. Az alja elől fel van hasítva, csizmával nagyon jól néz ki. Dereka normál fazonú, szára a hasíték miatt bővebb. Mérete: S-es cimke szerint, de inkább M-esnek felel meg.

 

 

 7. Colin's márkájú farmernaci, dereka normál, szára egyenes fazonú. Mérete: 27-es.

 

 

 8. R.Marks vékonyabb anyagú, végig bő szárú farmer, dereka normál fazonú. Mérete: 29-es.