ozpecs Creative Commons License 2010.01.15 0 0 1688

ladának is:)

Én amikor először beleolvastam néhány évvel ezelőtt nekem is ugy tünt ölik az emberek egymást, de mivel kiváncsi voltam és gyanus volt a dolog elolvastam szinte az egész audiolandot visszamenőleg, elég sokáig tartott:) Utána mertem kérdezni és érdekes rendesen válaszoltak és segítettek azonnal. Amikor először láttam élőben óriás barátaimat mint pl spacc bácsi meg dzgogcsen manó majd megszakadtam a röhögéstől csendesen mert leüvöltötték egymás fejét majd amikor a másik elfordult csendesen elmosolyodtak és közölték milyen rendes is a másik, meg ilyenek:) de attól még szemben megy a szivatás halálra élvezik a kis játékot:) rendszeresen összejárnak meg ilyenek. Ne higgyetek a látszatnak itt a társaság nagy része ismerős személyesen is és nyugodtan mondhatom őrültek vagyunk szeretjük a jó hangot a jó hangulatot a jó kajákat és a jó piákat:) Mit is kell még szeretni? ja persze azért a nőket is:) Na jó Zsuzsi az külön eset ő a pasikat pl:) Szóval fel a fejjel kérdezzetek komolyan és ha sikerül kaptok komoly választ és segítséget is, a fricskát meg nem kell komolyan venni OLVASNI!!! 

Előzmény: mohinger (1680)