MogyiGazdik Creative Commons License 2010.01.14 0 0 7333
Lehet. Nálunk Mogyi is vad lett így az ivarérésre(plusz még nehezíti a helyzetet hogy tél van, ami alapból sok mókust vaddá tesz). Pillanat alatt változik a hangulata(szelídből agresszívá válik...). Szóval megviseli a változás őket. Mi is azonnal észrevettük a változást, hát hatalmas golyói vannak, pillanat alatt feltűnik. Pláne hogy nagyon ismerjük őt, május óta van velünk, és a világ egyik legszelidebb mókija volt, ezt több régebbi fórumozó is tanúsíthatja, illetve te is olvashatod, ha visszaolvasol. Rengeteget játszottunk vele, nap mint nap.. De most...Nagyon harapós lett. Jó hónapja már nem is volt kint, egyszerűen az ő épsége miatt se merjük kiengedni. De valamelyik nap benyúltam hozzá, és sok idő után végre megfogtam.(Elengedni nem merem, mert bármikor vaddá válhat megint...) Jaj de jó érzés volt újra a kezembe fogni. Ő meg hál istennek, nem tiltakozott, épp szelíd volt. Amúgy hízott is a kis drága, éreztem a különbséget.

Szóval akkor most lett nagyfiú a te mókid. Nem semmi. A kora akkor nem biztos ezek szerint. Nem baj, nem lényeg, hisz elég kezes. Csak szeresd őt, és kényeztesd sokat, érezze a tőrődést, mert biztos nehéz időszak ez nekik.
Előzmény: kiccsaj089 (7332)