pisiboy Creative Commons License 2010.01.14 0 0 2931
Szia vad Rozsa!

Elképzelem milyen hatalmas élményben lehetett része a pasidnak amikor oda tartotta a kezét a puncidhoz amiből sugárban ömlött a pisi.IRIGYLEM.Az igazság az hogy én bőven hozzájutok az ilyen élvezetekhez,de elhihetitek hogy minden lanynak a pisije más-más izü.Jo hogy megtaláltam ezt a fórumot.Tetszik.Volt már olyan lánnyal kapcsolatom aki nagyon idegenkedett még attól is hogy bent legyek a fürdőszobában amikor pisil,aztán egy átmulatott éjszaka után(sok dolog kezdödik igy) a közös zuhanyzás során odabujtam a puncijához amikor pisilt.Nekem nagyon jo volt ő pedig már nem birta visszatartani,igy teleengedte a számat.Mit mondjak:isteni volt,utána akkorát élveztünk mint még addig soha.Csodálkozott hogy ezt az váltotta ki belöle ahogy látta hogy iszom a pisijét.Sajnos ez a kapcsim megszakadt,de azóta is minden csajomnak egy ilyen szitu után odabujok a puncijához ha pisil zuhanyzás közben.Elhihetitek a hatás nem szokott elmaradni,és nem csak nálam!!!
Szeretik a csajok is a tiltott gyümölcsöt,csak el kell lazulniuk,és félre kell tenniük a gátlásokat,a szégyenérzetüket.

Várom a hozzászólásokat,és olyan lányok jelentkezését akik szeretik a pisiszexet,vagy talán még nem is tudják hogy szeretik-e?Titka van neki!Én tudom a titkot hogy ne legyen undorito!!!

genv@freemail.hu

Vagy itt.

Puszi mindenkinek a pisis puncijára!!!:)
Előzmény: Vad Rózsa (2912)