Axióma Creative Commons License 2010.01.12 0 0 566
Koszi az infokat. Ha lehagyom a legfelso fekvo reszt (nyilvan korben akkor mar), akkor mar nem tok mind1? Marmint stilusilag, mert ez boritja az egesz tervet. A felfele nyilo nagy fekvo felso ajtok na azok aztan az igazan dragak ahogy eddig neztem... mig a 34-es felfele az nem tul nagy penz.
Ja az ajto es a mosogato kozott az a me'g "flexibilis" elem, es nem ket kicsi hanem 1 egyben lehetne, persze nem letezo elem igy, illetve hat amit lattam mar kiderult hogy nem ilyen, mondjuk a trukkje mar tobb helyen volt, ket kulon fioknak latszo dolog mogott is lehet 1 db normal... Namarmost az az elem nyilvan csak kulon lehetne legyarttatva (vagy ha lapraszerelten adjak at a tobbit es hajlandoak egyesevel szorakozni vele akkor letezo alkatreszekbol meg furesszel osszerakhato), de egyaltalan nem fix, ha mashogy nem megy lesz egy tok sima 50-es elem (bar akkor abban is lehetne a mosogato, es nem kene vizet szerelni...), vagy fiok nelkul tenyleg lattam ilyen sarok nyithatot a retz-ben (mondjuk szelesseget nem tudom). Ez keplekeny.
A sarok nehezen pakolhato, de oda a csak ritkan szukseges dolgok kerulnenek hatulra, az eleje egy 45-os ajtos, oda azert lehetne gyorsan elerhetot is.
A kulonallo gepek adottak. A tuzhely fel lesz emelve pult magassagba, es felteszem tudnak oda vizzarast rakni. Most nem lesz csere, az tuti (akkor mar indukcios kene, meg suto magasra), a takaritas nem az erossegem, de a fozes se szoval majd lesz valami. Amibol me'g lehet hogy kimaradtal, hogy 5-6 ev mulva vszinu koltozes lesz ha osszejon, azert van ez a jo-lenne-ha-nekem-tetszene, de azert megis takarekossag is valamennyire szempontkent. (Egyebkent a tuzhelyre kifuto dolgok kb. 1 teljes literig nem folynak ki a tuzhelybol, viszonylag magas pereme van, Bosch nem tudom milyen modell.)
Amit nem latok, hogy ha lemondok a legfelsokrol, de a 180-nak legalabb nagyobb felet fiokossal akarom praktikum miatt, akkor barmit csinalok a felso szekrenyek felfele nyilo es csak kis magassagu elemek lehetnek, es meg ahhoz se megy a jobb oldal, akkor most mi van? Egyebkent a felrajzolt elemek (mondjuk az 50-es reszen tenyleg ket darabban) a felso sarok nelkul (abbol van csak 60 magas a legkisebb) mind leteznek a modern konyhanak nevezett sorozatban, a csapott szekreny is, bar nyilvan ez nem jelenti hogy egyben is jok csak fura, ha stilusidegen darabok is vannak. [A vegzaro levagasa is idegen? pedig azokbol tobb is van a mintafotokon is.]
Nem tudom, lehet hogy eklektikus marad, mert a teljes felso megszuntetese plusz vizszintes felsoajtok hat az nekem tul sok (nem penz, kinezet-valtozas). Kisebb modositasokkal nem lehet legalabb elviselhetore hozni, marmint a te mertekeid szerint? Mondjuk nem dolok a kardomba akkor se, ha senkinek se fog tetszeni rajtam kivul...
Előzmény: Eddy N (565)