Axióma Creative Commons License 2010.01.12 0 0 548
Az RS akcio az enaltalam va'gyott szinu frontra nem vonatkozik... de akkor is br. 500e alattinak nez ki igy elsore. Kivancsi lennek, egy asztalos (vagy hat maszek konyhabutor-epito ceg) mennyibol hozna ki ugyanolyan szintre (ha mar egyszer nem is az RS-sel hanem az Ikeaval szemben, de ez a topik kerdese:)) Az ugyanolyan-on ertve az osszeszereletlen de legozasi feladatra kidolgozott (lyukak, vasalatok stb.) bp-i telephelyi anyagatvetelt, nyilvan korrekt alap kell a hasonlitashoz.
Korpuszok maradnak feherek, mivel a konyhagepek akkor jobban beolvadnak, mint egy vajszinbe. Ellenben a mikronal lehet hogy csak ala egy polc kene, nem pedig egy dobozba tenni ahogy eddig szamoltam (mondjuk olyan elem ugy sincs ajto nelkul), ezt majd megbeszelem veluk ha megyek.
A kitchendraw-bol hogyan lehet nem csak kepet, hanem teljes konszignaciot kiszedni, atkuldeni? Behoztam volna a ceghez hogy keznel legyen amikor beszelek veluk elozetesben telefonon, de nem talaltam ra modot, es a file-t sem leltem meg, hogy hol tarolja.
Előzmény: Axióma (547)