Axióma Creative Commons License 2010.01.11 0 0 543
Hat, ahogy nezem, van. Legalabbis ugyanez a szinkod letezik a Lili konyhaban is, de nem emlekszem, hogy ott lattam volna (es persze kerdes, hogy milyen elzarassal). Gyorsan ossze is dobtam magamnak egy kiosztast belole, ha igazak a fent levo arak, akkor ne'mi kompromisszummal es 1 hianyzo elemmel eppen 400e alatt marad. Ami azert teljesen jo! Me'g lehet hogy a sarok varialasan (felarert toluk egyedi, vagy mashonnan ha az alapanyagot elaruljak) is elgondolkozom, meg +1 elem az ajto iranyaban, igy beleferne, csak otthon kene meregetni hozza (persze lesz munkadij is, meg kell elszivot venni stb. de ha 500e alatt marad a butorresz akkor tok jo). Mondjuk spec. elemeket a saroknal nem vettem bele, uvegajtokat se, ja meg nincs benne a mosogatomedence + csap sem, de ha tenyleg a szinem es tenyleg kijonnek a meretek akkor "megvettuk" (azert necces a 243 helyre 242-t kiszamolni, majd bizom benne hogy a nevleges 50 tuzhely kisebb, ezt is merni kene, nagyon melegedni nem szokott remelem ez igy is marad).
Előzmény: boxer-gs (540)