annie26 Creative Commons License 2010.01.08 0 0 413

És még egy dolog, ami esetleg érdekes lehet: ma reggel 7-kor munkába menet a következő jelenetnek voltam szemtanúja:

a Turóc u. 5-től kicsit feljebb már a Duna Terasz előtti részen egy Corollával próbált a tulajdonosa kiállni a parkolóból. még két oda-vissza mozdulatra lett volna szükség a biztonságos távozáshoz, de barátunk inkább kényelmesen beletolatott a mögötte parkoló sötét Renault Megane-ba (IUW kezdetű rendszáma van), majd mint aki jól végezte dolgát elhajtott...

Megnéztem a Megane-t, a félvilágosban nem láttam sérülést, ezért nem tettem az autóra jelzést, de amennyiben mégis sérülést tapasztal a tulaj és olvassa ezt, írjon és feljelentés esetén szívesen elmondom mit láttam, a rendszámot természetesen felírtam.

Javaslom a Corolla tulajdonosának, hogy ha már nem sikerült megtanulnia vezetni és nincs annyi gerince, hogy megnézze, okozott-e kárt, legalább nézzen körül, nem hagy-e tanút....

Elkeserítőnek tartom, hogy ahol elvileg a társadalom egy kultúráltabb, jól szituált rétege lakik, ott is közlekednek ilyen emberek...remélem egyszer hasonló mentalitású tulajdonos tolat majd rá az ő autójára is....Mindenesetre lényegesen kevesebb ilyen eset lenne, ha aki látja nem menne tovább elfordítva a fejét.