Eni79 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 45485

Szia!

 

 

Gratulálok!

 

Csodálatos eredmény ez a fogyásban! Ilyenkor mindíg belelkesülök, hogy igen, ilyen gazdik is vannak! Gratulálok!!!

 

Mi is mérlegeltünk január 01-én... A sajátomat most nem mondom, legyen elég annyi hogy van miből fogyni, Kyra az 27,5, Carlos 28 kg. :D

 

Szerintem most tök jó súlyban vannak. Képet most így hírtelen újat nem találok, de lejjebb akad talán december végén készült... :DDDDD

 

Almok... Igen, ezek lerágott csontok. És való igaz, nem feltétlenül annak tudod mondani aki valóban a gazember... Mégis hiszem, hogy fontos dolgok ezek.

 

egy példa... Egy másik fórumon volt egy lány. egy neveletlen, macskinyírós, szocializálatlan agrentín doggal. El akarta passzolni a háztól (megoldhatatlannak találta a nagyon is megoldhatót, azaz a saját hibáját). persze már az új kutyán gondolkodott, ami nem volt lágyabb, sőt konkrétan egy kanári szigeteki kutyában gonbdolkodott, h na majd azzal... Aki ismeri ezt a csodás típust tudja, h szuper kutya, de nem való határozatlan embernek.).

 

Szó szót követett, elmondtuk neki a véleményt, hogy minden ember felelős az általa elb@szott kutyáért, és hogy a gyávaság és a megfutamodás jele ha ha nem is próbálja menteni a menthetőt, hanem belevág egy másikba, a régi kutyt meg passzolja...

 

Én személy szerint nagyon kikeltem magamból, mert számomra ez nem bocsánatos bűn. A végén már kulturált formában folyt a vita, a lányt sikerült olyannyira felbosszantanunk hogy "csak azért is megmutatta". Kőkeményen melózott a kutyával (Nem volt egyszerű egy pár éves fejrenőtt kutyát visszatenni a helyére a falkában, vért izzadt, de megpróbálta és sikereket ért el. Hagy ne mondjam új kutya nem került a helyére, viszont a mai napig is kapok tőle beszámolókat és képeket, olyan csodálattal beszélve a kutyáról aki igenis JÓ tagja a falkának. Persze próbáltunk segíteni is hasznos és kevésbé hasznos tanácsokkal, de Ő melózott vele. Nos, nem lett a legjobb barátnőm, de ma már elmondhatom, elég közel kerültünk egymáshoz. És erre mondom, már megérte. Mert mindenki jól járt. A lány is, a kutya is.)

 

Szóval csak enyit akartam... Néha el sem hinnénk milyen hasznos az ha szembesítenek bennünket a hibáinkkal... Én mégha nem is szeretem, mindíg abból tanultam a legtöbbet.

Előzmény: molera (45479)