molera Creative Commons License 2010.01.07 0 0 45479

sziasztok

mindig olvaslak titeket, de csak ritkán írok.

1. mindenki remek havas, karácsonyi, szülinapos képeket hozott:-))

2. ismét előjött ez tenyésztési,szaporítási téma. nekem is megvan a saját nézőpontom, de nem írom le, sok új nem lenne benne, már  minden szemszög előkerült. hogy mégis melyik álláspontot képviselem, az kiderül az alábbi sztoriból

valamikor ősszel egy másik labi szuka gazdis érdeklődött Bella kutyánkról, nagyon rövid és tanulságos párbeszéd volt:

Ő:fajtatiszta?

Én:Igen

Ő:törzskönyves?

Én:Igen

Ő:Lesznek kölykei?

Én:Nem

Ő: de miért nem????(kérdőrevonú hangnem)

Én:mert nem és még ivartalanítva is lesz

na erre teljes felháborodással odébb állt....ennyi:-(((

 

egy kicsit vidámabb, hogy Bella kutya 32kg-ra fogyott a 44kg-ról:-)))teljesen kicserélődött, nem lehet lelőni, folyton rohangál, játszik, a jelleme is sokat változott.

egy pár friss kép, lehet még nem tűnik annyira filigránnak, de ő nem is lenne olyan, apukája volt ilyen kis zömökebb típus, így is látszanak a bordái egy-két szögből és érződnek is:-))

 

alszanak a csajok

 

átölelős

 

karácsonyi labdákat begyűjtötte

 

 

jujj de félelmetes a fényképezőgép

 

ilyen kicsi helyre is befér már:)

 

és itt egy videó, amin nagyon várja már, hogy eldobjuk a botot neki, imádom ahogy lobognak a fülei:-))

annyi van még, hogy elkezdett "kattogni" a csípője pár napja néha egy-két mozdulatnál. feltételezem, hogy az izületeit eddig jobban kitöltő, széttoló zsír már nincs és összeérnek, koptatják egymást az izületei. na ezt jól megfogalmaztam, de talán érthető. ezt már hallottam kutyaiskolában, hogy van ilyen.

most zöldkagylót kap majd, csak még nem jött meg a rendelés, remélem segít.

már nem fogyasztjuk, kb. fél éve ennyit eszik, ez mind a több és több mozgása eredménye.