koszacica Creative Commons License 2010.01.06 0 0 45457
Ez is benne van a pakliban - azért írtam h az 5ből 2. A statisztikák nem ezt mutatják! Azok azt mutatják, h 200%-on működnek a menhelyek. Vajon miért, ha mind jó helyre kerül??? Lehet homokba dugni a fejünket, de miért kell ha tehetünk is ellene.

(az enyémek is jó helyre kerültek - szerencséjükre (de történhetett volna másképp is) - de ezt senki nem garantálta volna nekik az elején...illetve én ezek után esélyt se adok annak h MIATTAM, az én önzőségem miatt egyetlen kutya is menhelyre, utcára kerüljön)

Szerinted pl. Csengő kutya (fajtatiszta labrador lány), akit az RR-s lányok csonttá aszottan szedtek össze, hogy kezdte az életét??? Valahol megszületett, "jó" gazdához került és ennyi.
Vagy azok a labik akik szaporítóknál vannak és évente kétszer ellenek? Csak termettek oda. Nem. Elmentek valahova, megvették őket valakitől, aki úgy gondolta, h jó gazdája lesz az illető a kutyának...

Lehet álmodozni, de attól a kutyáknak nem lesz jobb.
(és ha tehetünk azért h ne legyen nekik ennél rosszabb akkor miért nem teszünk?? illetve miért teszünk ellenük???)
Előzmény: Garfield007 (45452)