Axióma Creative Commons License 2010.01.06 0 0 17665
Ezeket a mereteket nem reszleteztem... Az alaprajz a terv, a megvalosult a 243:)
Gaztuzhely 4 eves, de nem fog beleferni a keretbe a lecserelese beepithetosre (akkor mondjuk indukcios lap + magasra helyezett suto lenne belole, pontosabban szolva ez a kovetkezo haz konyhajanak a terve mar:)). A masik meglevo mosogatogep, 60-as igen.
Amit leirtal abban csak azt nem latom, hogy hogyan lehetne elerni barmit is a sarokban. A mosogatoelem felol csak akkor, ha olyat gyarttatunk (akkor mondjuk minek ikea meretezes:)), mert egyebkent ott a szekreny fala, a masik oldalrol meg a mosogatogep blokkolja. Nekem ugy tunik, az a hely teljesen elveszne. Mondjuk lehetne 90-es nem csapott sarokelem, olyan van az ikeaban is, es akkor marad a vegen 40 centis elemnek hely, mert olyan is van, de meg annak a 90-esnek is kicsinek tartottam a kinyithato reszet (matematikailag 42 cm, de minusz 2x korpuszvastagsag minusz ajtovastagsag + amennyivel bentebb nyitja a vasalat, az mar majdnem csak 35cm), ott nem lenne egyszeru pl. fazekakat pakolgatni, mert mi mas kerulne oda. Mondjuk van kamra is, de ha mar lesz konyhabutor, ne polcon legyenek gondoltam...
A csapott 100x100-as (meg persze a nem csapott is, de az "kivul" nem kellene ugysem helynek - igaz, nem lenne munkalap-problema) meg 56cm-rol indul, minusz a fentiek, majdnem masfelszeres szabad nyilas maradna, es mar elegendonek tunik.
Termeszetesen tevedhetek, csak magyarazom, hogy miert olyan lett, amilyen.
A masik ami ikeaban problemas, hogy nagyon tetsz emelesnek a vizszintes szekreny, de az veletlenul se igazodik (nyilvan, mivel elforditassal es masik vasalattal felsoszekrenybol jon letre) a 30-as raszterhez, nagyon rossz mind a 70 mind a 92-vel sakkozni, latszik is az altalam felrakott kepen, hogy idegesitoen nincsenek egy vonalban a tobbi elemhatarral.
Előzmény: kisidi (17658)