czaltikgyörgyi Creative Commons License 2010.01.01 0 0 45360
Sziasztok!Boldog új évet mindenkinek!

Remélem Pötyi jobban van már!


Na,akkor itt vagyok a hírekkel.

Gina korán vacsorázott szilveszterkor és amikor elkezdtek durrogtatni sötétedéskor én kint voltam vele az udvaron.(a bilétás nyakörvet már 30-án ráadtam.)
Az első durranásnál megijedt,picit megrezzent,odébblépett..Kint voltam vele kb. másfél órát.Nem csináltunk semmi különöset.Bejöttem,kutya pedig lefeküdt a szokott helyére a teraszra a konyha erkélyajtaja elé a szőnyegére.A konyhából figyeltem végig.
Ott aludt egészen 23.45-ig!!!!a szokásos módon,de akkor (mint a gyerekek!) felébredt és elkezdett járkálni.(addig csak a szokásos durrogtatás ment)
Na,mondom jól nézek ki.
Kimentem éjfél előtt 5 perccel,kinyitottam a sufniajtót,bementünk a kutyával,de az ajtót nyitva hagytam.Ott a sufniban és a fedett 16 m2-es teraszon 45 percen át adtam a feladatokat a kutyának.Ül,fekszik,áll,lábhoz,marad.Csinálta folyamatosan.
Volt egy-két olyan pillanat amikor azt hittem,hogy most nekem fog ugrani mert szétszakad a dobhártyája...........
Nem történt semmi,mindent megcsinált.
Igaz,egy egész zseb apró jutifalattal mentem ki..........(vicc,de valami friskis junior TESCO-s vacak,-mondjuk Ginának teljesen mindegy csak kaja legyen.Ünnepek előtt a nagy fagyban egyszer majdnem odafagytam a párizsi kockához,ezért karácsony előtt vettem fél kg apró szemű tápot jutinak )
A végére már úgy belejöttünk,hogy abba sem akartuk hagyni.A kutya már nem is nézett a durranás irányába csak a zsebem felé...........
Kb. 0.45-kor lanyhult a durrogtatás egy kicsit.Mondjuk az az 50 perc igen durva volt!!!!!

Éjjel 1-kor jöttem be,Gina egy darabig még ott ült a bejárati ajtó előtt (hogy talán még kimegyek és lesz juti........)
aztán egyszer csak bement a házába a teraszon és már aludt is.
Reggel én előbb felkeltem mint ő...........
Ő reggel 9-kor nyújtózkodott elő a házából...........
Előzmény: cheereck (45359)