genyanya Creative Commons License 2009.12.26 0 0 621
nem kell fogyóznom, az elmúlt két évben gyakorlatilag semmit sem szedtem vissza. Jellemzően ésszel eszem (a karácsony kivétel:), és nagyon sokat mozgok. Heti 1-2 cardio edzés, 1-2 alkalom futás, plusz 1-2 alkalom torna, valamint gyakori hegymászás. Soha nem leszek nemhogy 200, de 130 kiló sem mégegyszer. Egy örökölten problémás szervi bajomat leszámítva makk egészséges vagyok, és elég jó a kondim, hiába vagyok 100 kiló.
Örülök, hogy neked bevált a gyűrű, nagyon jó, hogy neked a tisztán pozitív kimenetel jutott.
Én nemrég találkoztam egy nővel, akinek gyűrűje van. Ő azt mesélte, hogy ezernyi gondja volt vele, pl mert elfordult a port, és túl szűk volt a gyűrű, de így nem tudták tágítani... meg hogy valami csúnya gyulladása lett tőle, ami nemigen akart elmúlni... közben persze fájdalmai, és mindenféle emésztési gondjai voltak... már jól van, és így sem bánta meg, de neki azért nem fenékig tejfel a dolog. (ellentétben a testvérével, akinél az elejétől nem volt semmi gond.)

a gyűrű egyes emberek életét megmenti, másokét megkeseríti. Nagyon-nagyon meg kell fontolni a műtétet!
Előzmény: sakezaf78 (620)