Dózerbike Creative Commons License 2009.12.25 0 0 30394
na igen,más a hobbi,és más,a pénzkeresés.Valószínűleg,(még nem volt alkalmam olcsó exc. csiszolóhoz) az olcsó gépek nem csak anyagminőségben,tartósságban,és a velük végzett munka végeredményében jobbak,hanem a használó egészségére is kevésbé vannak káros hatással.Ez esetben a rezgés,ami a legfőképp károsító.És évek alatt,ez nem elhanyagolható körülmény.Egyébként én is hobbiként kezdtem az asztaloskodást,de már akkor profi gépeket akartam venni,mert van bennem egy hülye perfekcionizmus,ami sokszor jó,máskor hátrány.Na meg akkor nem volt még Tecsko,meg OBI,a barkács minőség akkoriban a zöld bosht,Skil,Black & Deckert stb.jelentette,és nem volt ekkora a árkülönbség a profi és a barkács gépek között,mint most.A Festool legtöbb gépe,kategórián felüli,a többi profi géphez képest.A dekopirinyójukkal szemezek,egyszer arra akarom leváltani a jó öreg zöld Boscht.Szerintem egyszer,legalább mindenkinek ki kéne próbálnia egy Festo gépet,hogy tudjon viszonyítani.Szerszámboltokban,erre évente valószínűleg mindig sor kerül.Itt a Bozsi-nál volt idén,de lehet hogy máshol is.
Előzmény: GPS (30393)