molera Creative Commons License 2009.12.21 0 0 45292

krumplis tészta,túrós pali...hmmm, nem csoda ha imádja.:-)))nálunk is tényleg mindent bevesz a gyomruk:-))ők is kétszer esznek (ez is egyéni, hogy egyszer vagy kétszer egyen a kutya:-)) és kapnak nasit napközben, de egész kultúráltan kunyerálnak:-))kijönnek a konyhába,ha eszünk, de leülnek vagy lefekszenek és várnak, hogy a végén kapnak-e vagy nem. na jó, Dalma kutya néha "dünnyög", de nem ugrálnak fel, nem ugatnak, nyüszögnek, szóval így nekünk nem zavaró, plusz ha vendégek vannak akkor kiküldjük őket és nem is mennek vissza.

 

tudom, hogy sokan nem tudják tápra szoktatni a kutyát, ez nem tragédia, meg lehet másképp is oldani:))

én tényleg táppárti vagyok és nagyon örülök is, hogy a lányok imádják is, féltem, hogy nem így lesz. és igen,tényleg kevésbé macerás és kényelmesebb, de ettől függetlenül is táppárti vagyok, szóval nem csak a kényelem miatt eszik,hanem amit már leírtam.

pl Bella fogyókúrája esetén sokat számít, hogy light tápot kap,főtt kajával nehezebb lett volna szerintem. így is ha főzünk, akkor ő rizst nem kap, csak husit és zöldséget.

 

nálunk így működik, másnál másképp, megint másnál megint másképp és így tovább, egyéni és így van jól:-))))

Előzmény: Gabiiiiii (45291)