TDI-DRAG Creative Commons License 2009.12.16 0 0 661
Hány perc a 350 Ft? Mert az nagyon olcsó tényleg! Minimum 20 percet kell használni heti 4-szer, akkor lesz hatékony!!

Én sem vagyok krőzus, de öszedobtuk, kértem én is kölcsön 1000 Eurót hozzá, így megvettük. Nálunk a család több tagja is használja, így nagyon fontos eszközzé vált!

Először csak egy olcsó fajtát akartam, de aztán kipróbáltam egyre komolyabbakat, és elaléltam:)

A baj az volt, hogy egy ilyen darab akcióban volt 800.000 Ft, akción kívül 1.200.000 Ft...ennyit meg nem tudtam volna áldozni sehogy. Ekkor bukkantam rá a neten egy német cégre, aki a Casada gyár termékeit átnevezve saját márkára egy az egyben forgalmazza. Az említett darabot így megszereztők 1400 Euróért, ami még mindíg nem bagatell összeg, de töredéke az itthoni árnak.

Így utólag azt mondom, a legjobb befektetés volt az életemben, azóta egyetlen panaszom sem jött elő, ami előtte sűrün kínzott.

A jádekő meg a hélium sugár pedig egyszerűen parasztvakítás...sajnos. Kellemes a melege, de a hőforrás tök mindegy, a meleg a lényeg. Az enyém is fűt gyengéden ha bekapcsolom, kellemes, pedig nem jáde görgős.

Előzmény: Szonja74 (660)