kolink3 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 7577
Sziasztok!!
Én egy új tagja lettem az oldalnak,nagyon tetszik,de egy kérdésem lenne:hogyan lehet segítséget kérni egy probléma megoldására?Vettem egy 1999-es oktávia elejű skoda felicia kombi1.3-as MPI motorost,egy nagy gondom van vele!Beázik nem kicsit,nagyon!Az a baj hogy a müszerfal alatt van a víz és a biztitáblába is bejutott már kétszer rövidzárlatott okozva a panelen!Ebben szeretnék segítséget kérni!Egyszer kivettem a szélvédőt találtam egy hibát ki is javítottam,egy ideig jó is volt de utána ismét megjelent a víz!Körbe sziloplasztoztam a szélvédö gumit de ez sem segített!Megpróbáltam ismét kivenni a szélvédőt ,mert vettem egy új gumit a szélvédö köré de kivétel közben eltört,vettem egy szélvédöt a bontóban visszatettem az új gumikerettel,de ahogy kiáltam a garázsból ez is elrepedt!Ezért szélvédöket forgalmazó céggel hozattam egy új szélvédőt ök beszerelték a gumikeret,és a szélvédő közé tettek valami karosszéria tömítö anyagot és visszatették.De még mindig beázik!Nem tudom hogy hova lehetne ezzel a próblémával menni?Tudna esetleg ajánlani valakit?Egyszer esöben kinyitottam a motorháztetöt és a motorháztető felfogatásánál láttam hogy a 3 db csavarnál csöpögött a víz a tűzfal egyenes részére ahonnan a kábelkorbács tartó bolha vezetheti be a vízet a müszefal alá mind két oldalon.De azt hogy hogyan kerül víz a csavarokhoz azt nem tudom.Ebben szeretnék segítséget kérni!