ghepard Creative Commons License 2009.12.07 0 0 20
Ahogyan a hang-öngyógyítás is azért hat, mert a rezgés átrezegteti, miáltal megváltoztatja a rezgés-állapotunkat, frekvenciánkat. Felemeli a rezgésünket: azért

lesz gyógyulás a következménye, mert az alacsonyabb, beteg rezgés, energiák
átalakulnak, megszűnnek.

Igen, a saját hang rezgések által hat, mégpedig nagyon finom rezgések által. Én egyszerűen így okoskodom magamnak. Nagyjából, durván 4 anyagtípus munkálkodik bennünk és körülöttünk - rezeg. Szilárd, folyékony, gáznemű - meg anyagi részecskés. Mindegyik másképp rezeg. Ha kiadok egy hangot, akkor az egész testem berezeg. A bennem lévő anyagok is berezegnek - mindegyik. Vannak bennünk szilárdak, folyékonyak, gázok - és a 4.-ből is biztos van. Tök mindegy milyen hangot ad ki az ember, berezeg tőle - és mivel minden másképp rezeg - a határokon nagyobb lesz a súrlódás, ami máris felmelegít. Ezt vettem észre rögtön a fogfájás utáni hetekben. Én voltam a fagyosszent, nagyon alacson a hőmérsékletem.

Aztán mit meg tudtam csinálni - attól majd a falnak futottam aztán otthon. Kimentem 2003 januárjában sötétedés előtt a túrámra. Mondom, ha ez működik, akkor nem fogok megfagyni. Találtam egy kidőlt fát. Az összes tököm feletti szuszt levettem magamról és leültem a fára. A kezeimet összetttem magam előtt és a leghalkabb, de a legmagasabbb hangot próbáltam kiadni hosszan elnyújtva. Sokszor meg kellett fognom a torkom, hogy meggyőződjek megy-e ki a hang, mert nem éreztem semmit. Így ültem mozdulatlanul, nyugodtan, semmi izomfeszület kb 40 percet, kb 50-szer vettem levegőt. Felöltöztem, hazamentem, megnézem a kinti hőmérőt, mínus 12 fokot mutatott - majd hanyatt b*sz*dtam.........

Ami pedig a köv. hónapokban jött - azt két évig nem tudtam megemészteni és még ma is nagyon nehéz elhinnem.....
Előzmény: Mirdad (14)