hannabori
2009.12.03
|
|
0 0
11
|
Én nem vagyok virágüzletes.
De ez olyan /szerintem/ dolog hogy nyitsz amikor az anyagiak megengedik nem?
Tavaszi? szalagavatók, pedagógusnap, ballagás, húsvét, anyáknapja, nőnap.....májusban rengeteg esküvő..amit csak akarsz. És az sem lenne egy utolsó szempont ha ezek előtt már hónapokkal ismernék az üzleted. |
Előzmény: farkaslik (10)
|
|