farkaslik
2009.12.02
0
0
10
Sziasztok! Virágüzletet szeretnék nyitni,de nem tudom hogy a tavaszi vagy inkább őszi nyitás a kedvezőbb. Ha tud valaki tanácsot adni,kérem segitsen! Köszi!