farkaslik Creative Commons License 2009.12.02 0 0 10
Sziasztok! Virágüzletet szeretnék nyitni,de nem tudom hogy  a tavaszi vagy inkább őszi nyitás a kedvezőbb. Ha tud valaki tanácsot adni,kérem segitsen! Köszi!