Eni79 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 45244

K is ürült a jageres üveg... :DDD

 

Jaja, tudom h szét fog esni... De hát ezt is ki kell próbálni. Az  a baj ezzel a keresőssel hogy mifelénk ahol voltam ott nem sok babér termett. Mondjuk klasszikus csak keresősön még nem voltunk, nem tudom hogy ott a kutyák érdemleges munkát végeznének-e, mert még rutintalanok hozzá hogy sok ideig keressenek sikerélmény nélkül.Ahol  lehajtottuk uccsóra is a területet (jó kis bozótos, nádas, majd szántásos kukoricás volt a második hajtásos) 1 madár esése nélkül... Utána ugye volt a ládás megoldás, a 70 madárból kb esett 10-15 lövéssel... A többit a kutyák szedték össze. Khm... Mondjuk fegyelmezőnek tökéletes volt. A láb mellett követés gyakorolva lett.

 

Jaj, Te... imádom azt a csizmát!! Egyszerűen fenomenális. Mondjuk mikor fizetni kellett szívtam a fogamat érte... De aztán hétvégén végre beavattam. Kivittük a kutyák területre (Egész nap jó idő volt, abban a 2 órában esett mikor kimentünk vasárnap... no comment, a kutyáknak rohadtul mindegy volt.) és abban nyomtunk egy laza tréninget, állati kényelmes volt. Össze sem lehet hasonlítani a "normál csizmákkal". :DDDDDD

 

 

Előzmény: snepf (45243)