fidelite Creative Commons License 2009.11.27 0 0 45

szia,

hétfőn lesz egy hónapja, hogy a kuytámat ( 12és fél volt)  vitte el a rák. Megoperálták május 31-én lépdaganattal, ami sikeres volt, rá egy hónappal elekezdtem a kemót ( természetesen én is vaciláltam rendesen, hogy legyen ne legyen) végül belekezdtünk. Hát útólag, ha újrakezdhetném nem mennék bele, mert igazából amíg tartott a kezelés, ultrahangos vizsgálat szerint tünetmentes volt, de a 4 hónapos kúra után, egy hónapra rá áttétes máj daganata lett, ami el is vitte. Ennyit akár gyógyszeres kezelés nélkül is élhetett volna valószínűleg. Az imunrendszerét teljesen hazavágta, bár jól viselte a kezeléseket. Viszont az egészséges sejteket is lerombolja, így mikor vége a kezelésnek a rossz sejtek sokkal hamarabb legyőzik a legyengült szervezetet (legalábbis nálunk így volt). Viszont mindenféleképpen a helyedben kipróbálnék alternatívabb gyógymódokat. Pl az avemart mindenképpen ajánlom, jókat olvastam róla, mi is megvettük, bár már csak egy tasakot tudtunk elhasználni, mivel későn szereztük be. Szerintem olvasd el az avemar.hu-n leírtakat, hatásmechnaizmust, nagyon részletesen és érthetően van leírva a lényeg.amit mi kihagytunk,de te esetleg megpróbálhatod a deutérium megvonásával kapcsolatos kezeléseket, amit a XII.kerületi állatorvosi rendelőben végeznek a táltos utcánál. Ha van valami kérdésed szívesen segítek, bár döntened nem lesz egyszerű, mivel saját tapasztalatból tudom, hogy nekem is rettenetesen nehéz volt. 

Előzmény: lizadogy (44)