lizadogy Creative Commons License 2009.11.27 0 0 44
Sziasztok!

10 éves fehér boxer kutyusomat három héttel ezelött gyomorcsavarodással műtötték!
Eltávolították a lépét és 1/3 -ad gyomrát,mindössze 10% esély volt rá,hogy életben marad!Az én drága kiskutyám túlélte!!!!!Nagyon erős az élni akarás benne!Egy héttel a műtét után,gyanus volt,hogy nagyon sápadt,ezért úgy döntöttem,felviszem pestre és kivizsgáltatom!Egy hetet töltött ott,az állapota javult!A bőrén apró szemölcs szerű elváltozások(ezek régóta láthatóak voltak,de azt mondták rá nem kell velük foglalkozni,mert csak öregségi elváltozások) megfakadtak!
Ezekről kiderült,hogy hízósejt daganatok,amit el is távolítottak!(a gyomorcsavarodást is valószínű ezek okozták)Most kemoterápiát javasolnak,amitől nagyon félek!Még gondolkodási időt kértem!Nem vagyok biztos benne,hogy ezzel tennék jót neki!Sajnos ezek a gyógyszerek kőkeményen rombolják az immunrendszert,ami most különben sem a legerősebb!Azt hiszem döntésképtelen vagyok!Ha valaki tanácsot tudna nekem ezzel kapcsolatban adni,sokat segítene!Köszönöm!