Kispocok13 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 6625
K Í N Á L
Szoknyák, ruhák

Saját, szekrénypakolás után talált, nem, vagy csak nagyon kevesett hordott ruháimat kínálom. (sokszor próba nélkül vásárlok, és nem jó a méret, vagy itthon jövök rá hogy nem áll jól az adott darab - így már nem férek a szekrényben)

Ha valamit keresel, akkor is írj bátran, lehet hogy van elfekvőben...
Mindegyik ruha márkás, eredeti darab.
Kérlek írj privit, kérésre mérek, több képet küldök!


Zara ruha - újszerű
Kötött, derékban szűkített, buggyos ujjú (csuklónál szűkített), kb térd fölöttig érő csinos ruhák, M-es méretben. A fekete kb kétszer volt rajtam, a szürke sosem – hibátlan állapotúak.
A Fekete garbó nyakú, a szürke „V” kivágással.
3000 Ft /db

Mango különleges szövetruha – Újszerű, hibátlan állapotban
Ausztriában vásárolt, egyedi darab. Derékban karcsúsított, térd felettig érő, ujjatlan nagyon csinos, nőies alakot kiemelő sötétszürke szövetruha, különleges megoldásokkal: nyakkivágása visszahajtott, elölről zárt, hátul hátközépig nyitott; látványos karcsúsítóvarrások elől-hátul, „alsószoknya hatás” mivel bélése kicsit hosszabb, és az aljára varrt csipke kilátszik. Alkalomra magában, vagy hétköznapra alá szűk pulcsival és csizmával nagyon csinos – nekem mindíg nagy sikerem volt benne ))
Használat nem látszik rajta, csak a cimkéjén.
Anyaga 60% gyapjú. L-es méret (én átlagos 38-as vagyok, rám pont jó).
3000 Ft

Promod miniruha/tunika - ÚJSZERŰ
Különleges vállvarrású fekete miniruha derekán anyagából övvel. Anyaga viszkóz, rugalmas. Méret M-es (kisebb 38-asnak mondanám). Kb 3x volt rajtam, de be kell ismernem, nekem sajna kicsi.
2000 Ft

RESERVED különleges alkalmi miniruha – ÚJ
Gyönyörű óarany színű ujjatlan, rakott, „A” vonalú trendi alkalmi ruha. Nem hivalkodó, csak éppen picit csillog. A vállakat kiemelő nyakmegoldással, melyet hátul 3 bevont gomb zár. Anyaga 90% viszkóz, 10% lurex. Sosem volt rajtam.
5000 Ft

Promod szoknya – ÚJSZERŰ
Őszi színösszeállítású vékony 100% pamut szoknya, 38-as méretben. Alapvetően nyári szoknya, (bár bélelt, dupla anyag) de egy harisnyával és csizmával, én simán most is hordanám. Kb 3x hordtam.
1500 Ft

Kenvelo szoknya – ÚJSZERŰ
Sötétpink, vékony 100% pamut szoknya, 38-as méretben. Alapvetően nyári szoknya, nem bélelt, de egy harisnyával és csizmával, én simán most is hordanám. Kb 3x hordtam.
1500 Ft

Promod vékony alkalmi szoknya különleges megoldásokkal – ÚJ
Fekete alkalmi szoknya csipkeszerű rátéttel, 38-as méretben. Nem bélelt. Pamut és polyamid keverék, ezáltal az anyag nagyon szép, fényes. Sosem hordtam.
2000 Ft

Orsay egyedi szövetszoknya – ÚJSZERŰ
Fekete/szürke 40-es és barna/zöld 38-as bélelt, szűkített szoknya, melynek hátulja hosszabbra és kicsit hullámosra szabott, ezáltal igazán csinos. A fekete párszor viselt, de nem látszik rajta.
2000 Ft/db

Mango szövetszoknya – ÚJ
Sötétbarna vékonyabb bélelt egyenes szűk fazonú szövetszoknya halvány rózsaszín hosszanti csíkokkal anyagában. Az eleje derékrésznél két oldalt 4-4 gombbal díszített, hátul alul kicsit hosszabbra szabott. 38-as méret. Sosem hordtam.
2500 Ft

Mango téli szövetszoknya –ÚJ
Pasztellzöldes-szürkés különleges szövetszoknya. Elején gombbal záródó (mindegyik más méret), zsebeinél és derekánál díszvarrással. 38-as méret. Anyaga 45% gyapjú. Sosem hordtam.
3000 Ft

GAS FARMERSZOKNYA - ÚJ
Sötétkék, térdig érő bővülő fazonú szoknya. Egyszer viselt, egyszer mosott. Beleírt méret 25-ös, ami kis 38-as konfekcióméretnek felel meg.
3500

PROMOD MINI SZÖVETSZOKNYA – ÚJ
Sötétbordós/Lilás (naggyon szép színű) mini rakottszoknya, meleg, bélelt – 60% gyapjú, 40% viszkóz. Sosem volt rajtam, mert szerintem nekem nem áll jól, persze próba nélkül vettem (( 38-as méret.
3500 Ft