Mumu Creative Commons License 2009.11.21 0 0 2721

Te egyre duhosebbes udvarianatlabb vagy,nem volt szandekomba hogy valamelyikben magadra talalj..valobban nem. De most mar gyanus . Milyn magyarokra gindolsz..? mindenfele gondolkozasu de temperalt magyarokkaltaalkozok.Egy negyven eves meg othoni baratsag kot ossu ze egy ma a jobbikhoz szervezeten tartozo sportujsagiroval. Ha meg emkeszel megirtam hogy tisztelem mert a kokarda orgia if dejen megfogadtuk hoyg egyutt setalunk vegig az Andrassy uton o az o nagy aprilsibaa is hordott kokardajaval es en alkalmilag egy voros szekfuvel a gomblyukomban..csak egy turt csinaltunk (senki nem vetet eszre) demegetttuk es ezrt akkot ot kellett tisztelnem ,mert o neki keleltt elhagynia a korlatolt mgatartast ,enegn soha enm kritizaltamk volna ezert a viccert de o a turelmetlen tarsasagba bizoyn megjarta volna..de nem toirtent meg.. Aztan a Fideszen kivul minen partba meg volt a baratim. Csurka hoozam kuldott levelt amelyben felker a Magar forumba valo irasra elkuldhettem neked postan keresedre,csak azert mert nem tudok  ide masolni..  egy bizonyos korben mar felemelkednek a poltikai meggyozodes kulonbsegeken es orulnek a vitanak.. megah nem si gyozik mege gymast.. csak ott avn duh ahol nincs megertes egy amsik velemyn irant. tudod ok boldogok mert az oveka menek oorszaga (vagy birodalma ,attol fugg melyik bibliat olvasod).

Szovalismerk sokfele magyart ,mint mas nemezetieket is..hidd el nekem.

de visszaterunk uyge  szemelyeskedesrol atemakra ? 

Előzmény: Kobzar (2717)