Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45118

Szia!

 

Áh, értem. Értem, csak nem tudom megérteni. Persze mindenki úgy él ahogyan neki tetszik, szíve joga. Nem tudom. Te voltál nálam. A kutyák bejárnak... Mégis rend van. Ez csak szokás kérdése. Nekem ha bent vannak tudják ott nincsen ramazuri. Elfekszenek. Napi többszöri söprés és porszívóhasználat persze van, de nekem ennyit megér. :DDDDD

 

Pisi kiengedés.... Fene tudja. Nekem mikor bent aludtak este 10-től simán kibírták reggel 7-ig... Vissza tudja tartani egy ilyen korú kutya. Persze mondom, ettől nem vagy rosszabb gazdi. Csak nekem személy szerint igényem van rá hogy bent legyenek velem, és megmondom őszintén nekik is. Néha kerülgetni kell őket, főleg ha éppen az előszoba közepén nyúlnak el ketten, de ha nagyon útban vannak akkor mondom h söprés be a nappaliba, és besunnyognak az ő szőnyegeikre. :DDDDD

 

Lövésfélés... Erről megoszlanak a vélemények. Nekem a Kyra már majd egy éves volt mikor először hallott lövést különösebben nem hatotta meg. Carlos 4,5 hónapos volt mikor lőttek vadászpuskával mellette, felkapta a fejét oszt jónapot. Utána is lőttek párat, majd neki is egyet, akkor utána dummy is esett a vízbe, hát szépen bement érte. :DDDD

 

Ha nem kezdett el skerázni meg veszettül ugatni, akkor sztem nincsen baj. Persze az sem mindegy milyen lövés. De ez nem rossz jel.

Előzmény: czaltikgyörgyi (45112)