Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 67
Hali!
Ahogy szaporodnak a kilométerek, az autó is egyre "szaporábban" szedi a lábát:) Jól húz, nagyon sokat csendesedett, szinte teljesen megszűnt a hidegindításnál jelentkező fordulatszám ingadozás, azaz a "komputer játék", a 2000 körüli rezonancia oka pedig valószínűleg az akksi műanyag borítójának rezonálása.
Tettem egy kis hungarocell (vagy hogy hívják) darabkát az akksi tetejére, rácsuktam a borítást - és csönd! :)
Tényleg! Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ha csak 1% az esélye, már baj van: szóval: ugye nem veszélyes? Gondolok itt arra, hogy felmelegszik az akksi, vagy hasonló. Persze, miért melegedne???ÁÁ, nem tudom.

No, és egy pár dologra rájöttem.
Fender: kérdezted valamikor, hogy az AFL automatikát hogyan lehet visszavarázsolni, ha már egyszer beavatkoztunk. No, nem kell 1 pillanatra lekapcsolni, hanem, ha leveszed a refit - mert kanyargós, ködös időben mégiscsak késik egy kicsit - akkor eltűnik az "automata ikon", de utána, ha visszanyomod a távolságit, újra automata. Ha viszont magad felé meghúzod még egyszer - fénykűrt - akkor átvált kézire.
Edy! Tudtad, hogy a hangerőgombot benyomva! is lehet váltani a rádió-cd-usb között?