dora8808 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 45105
sziasztok!!

Ismét tanácsért,véleményért jöttem Döme viselkedése miatt.
Ma már sötétedés után Döme számára teljesen idegen jött befele az udvaron és már hátul járt az udvarba mikor Döme észrevette,szerencsére anyum kint volt és látta mit csinál,szóval mikor meglátta hátrébb futott a hátsó lépcsőre majd "bátorságot vett magán" és mint akinek elgurult ment neki az embernek (azt tudni kell hogy ez a muksó nem éppen minta polgár és nem tudta hogy anyum hátul van úgy hogy fogalmunk nincs mit kevert arra) de olyan szinten morgott és ugatott mikor támadni szokott egy kutyára(ugye ez a vadságunk sajnos a kutya támadásunk óta van )anyumnak kellet vissza hívni megfogni és csitítgatni de utána lenyugodott egyből, én a szobámba voltam és csak azt hallottam hogy milyen felbőszült azt hittem valami kutya van a kerítésnél és annak indult be!!!
Most nem tudom eldönteni hogy csak az ijedség, mostani rossz élmény, érezte hogy milyen ez az ember ,vagy anyumat védte??Nagyon félek hogy mélyebb nyomokat hagyott neki ez a kutyás támadás mint gondoltam???Most mit tegyek???Vagy csak egyszeri alkalom lehetett?? légyszíves segítsetek!!