Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45096

Nos tisztelt Uram én ezt választottam ki, tessék véleményezni:

 

http://www.z-shops.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=90_181&products_id=2259

 

 

Sz@r gumicsizmám nekem is van, belevaló kapcával, áááááá hagyjuk. A kapcás megoldásban izzad a lábam, a csizma meg hideg mint a sz@r. A bakancsot szeretem igazán, azzal nagyon meg vagyok elégedve az is geologic csak ugye ebben az időszakban már nem igazán jó mindíg... (Amikor a múltkor besüppedtem a szántásba 20 cm-re akkor ezt megtanultam, hahaha) :DDDDDD

 

 

Árak... Láttam egy pár bolt árait... Hát nem tudom. Egy csizmáért 80-90 ezret mondjuk én ki nem adnék az is biztos. Ez a 30 is lélektani határ nekem. :DDDD

 

(Eddig a legtöbb pénzt 14 éve adtam ki egy Martens bakancsra, amely kék volt, és akkor került 17.500 ft.-ba. Emlékezhettek, akkor kb ennyi volt a minimálbér is, hahaha.)

 

Összespóroltam rá a zsebpénzemből persze nem volt elég, anyukám kisegített, majd mikor hazaállítottam a kék bakancssal majdnem sírva fakadt h ez került ennyibe... hahaha.

 

A bakancsnak lelki értéke volt, most nyáron dobtam ki. Már vagy 10 éve nem hordtam de minden évben kétszer belebújtam és kitakarítottam, csak úgy. Úgy döntöttem ideje megválni Tőle... :DDDDD

 

 

Előzmény: snepf (45095)