AIRIS_navi Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2110
Annyit a My Flash Diskről, hogy ki lehet teljesen törölni akár üresre is, és nem történik semmi! Kipróbáltam.

Az van ekkor, hogy teljes áramtalanítás után újraindítjuk a készüléket, betölti magának a szükséges dolgokat a Flash Memóriából, és kér egy képernyő kalibrálást. Ha rákattintunk a közepére és a négy sarkára, a kereszteknél 2-ször kéri, utána vár 30 s-ot és csinál magának egy frankó config.sys-t a My Flash Disk-re és már megy is a megszokott módon!!!

Most is megcsináltam, nyugodtan meg lehet csinálni!

Tehát az üres készülék úgy néz ki, hogy üres a My Flash Disk, és abban egy config.sys.

(Az a gyanúm, hogy néha érdemes lenne ezt megcsinálni, és újrarakni mindent, és segíthetne a lefagyások megelőzésében az alvóba tételkor...)

És, hogy mi induljon az a ppath.txt-ben van!
Nemrégen leírtam hogyan lehet megnézni és szerkeszteni...visszatölteni...de ez minden kikapcsolásnál elveszik!!!!

Ez van a B Típusban:

[Navigator]My Flash diskInfinityInfinity.exe <= Ez mutatja mi, honnan induljon, vagyis ha a zászlóra bökünk !

[Music]WindowsMP3Player.exe <= ez a lejátszó a B típusban van alapból !

[Setting]WindowsMioUtility.exe <= Ez pedig a kalapács és csavarkulcsos ikonra kattintva hívja a beállításokat !


Néha érdemes lehet egy ilyen teljes configot csinálni, mert lehet, hogy egyes progik, pl a képernyő beállító beleír ebbe, és akkor kellemetlen meglepetésben lehet részünk. De ezt még nem tapasztaltam.......

A többi működés már a rátett programok függvénye!
Ez a jó a PNA-ban, tehát nem lehet elrontani, csak a flash frissítéssel, amit teljesen másképpen kell csinálni, nemrég írtam róla, hogy EZT NE csináljuk!!!!

Szerintem a T930-ashoz sem kell semmilyen progi a My Flash Disk-re!!!

Remélem sikerült pár kételyt eloszlatni!!!

Ez viszont nem igaz a PDA-kra!!!!! Pl az AIRIS T620-ra!!!!! ANNÁL NE TÖRÖLJÜNK MENTÉS NÉLKÜL!!!
Előzmény: antonio77 (2109)